Devamı

  ABD kendi ekibi Warriors’ı değil, Kanada kadrosu Raptors’ı destekliyor!

  Amerika’nın büyük bir çoğunluğunun, 2019 NBA Finallerinde San Francisco grubu Golden State Warriors yerine, Kanada’daki Toronto Raptors ekibini desteklediği ortaya çıktı.

  SFGate’in resmi Twitter hesabı, ABD’nin bir haritasını yayınladı ve 50 eyaletten 47’sinin Raptors’ı desteklediği ortaya çıktı:

  SFGate’ten Eric Ting’e nazaran harita, Twitter’da Raptors’ın #WeTheNorth hashtagi ile, Warriors’ın #DubNation hashtaginin rastgele bir vakitte ne kadar sıklıkla kullanıldığını inceleyen coğrafik datalara dayanıyor.

  BetOnline’a nazaran, 50 eyaletin kırk yedisi (ve muhtemelen Kanada’nın tamamı) Raptors’ı destekliyor, lakin California, Nevada ve Hawaii Warriors’ı destekliyor.

  Raptors, Milwaukee Bucks ve Philadelphia 76ers’ı NBA Finalleri yolunda elemesine karşın, Wisconsin ve Pennsylvania tarafından Golden State yerine dayanak görüyor.

  Tarihindeki birinci NBA şampiyonluğunu kazanma arayışında olan Raptors, NBA şampiyonluğunu kazanan birinci Kanada kadrosu da olmanın peşinde. Öte yandan, Warriors ise üst üste üçüncü NBA şampiyonluğunu ve son beş yılda dördüncü şampiyonluğu kazanmayı kovalıyor.

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.