Devamı

  Budenholzer’dan Drake’e tepki!: “Drake’in alanda işi yok”

  Milwaukee Bucks koçu Mike Budenholzer, Toronto Raptors maçlarında ekibin “global temsilcisi” ünlü rap müzikçisi Drake’in kenardan yaptığı hareketler hakkında niyetlerini söyledi.

  Drake, Giannis Antetokounmpo’yu kenar çizgiden gülerek rahatsız ederek ve Toronto koçu Nick Nurse’e takviye olmak için omuzlarından saniyelik bir masaj yaparak Doğu Konferansı finalleri 4. maçında Bucks hayranlarının hududunu bozmuştu.

  “SINIRLARIN OLMASININ BİR SEBEBİ VAR”

  Budenholzer tabirinde, maç içinde Drake’i farketmeden duramadığını belirtti:

  “Kendisine aldırmama ve grubumuza odaklanma eğilimindeyim.”

  Lakin Budenholzer’ın, daha sonra Drake’in alanda dolaşması konusunda fazla özgürlük verilip verilmediğini sorduğunda da cevabı şu oldu:

  “Bazı molalarda görüyorum, Maça katılan ve maçın modülü olmayıp alana erişimi olan rastgele bir kimseyi tanımıyorum. Alanda ne kadar durduğunu bilmiyorum. Farkettiğimden çok daha fazla üzere görünüyor. Taraftarlar için – ya da Drake Toronto Raptors için ne olursa olsun – alanda yer yoktur. Sonların olmasının bir sebebi var. Lig ekseriyetle bu türlü şeylerin başında durmakta epey yeterlidir.”

  DRAKE KONSERİNE GİTMİŞLİĞİ VAR

  Bir muhabir, latifeyle karışık Budenholzer’a Bucks’ın kendi ünlü hayranı ile karşılık verip vermeyeceğini sordu.

  Budenholzer uzun bir kahkahadan sonra “(Milwaukee Brewers yıldızı) Christian Yelich’in onlar mola aldığında gelip beyzbol sopası sallamasını falan isteyebiliriz.” cevabını verdi.

  Budenholzer, Drake’in müziğinin hayranı olup olmadığını söylemedi. Lakin 2015’te, o zamanki Atlanta Hawks antrenörü Budenholzer, ekibin oyuncuları Jeff Teague ve DeMarre Carroll ile bir Drake konserine katılmıştı.

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  SUALTI HOKEYİNİN BAŞARILI SPORCUSU: İREM KÖKBAŞ

  Türkiye’nin Milli Sualtı Hokey Sporcusu İrem Kökbaş, Europeworldspor’un konuğu oldu. Elde ettiği şampiyonluklarla adını duyuran sporcu, genç girişimci olarak attığı büyük adımla hayallerini başka...

  MUHAMMET KARAVUŞ EUROPE WORD SPOR’DA

  EUROPE WORLD SPOR AİLESİNE YENİ SPORCULAR KATMAYA DEVAM EDİYOR MUHAMMET KARAVUŞ SPORUN NABZINI TUTAN SAYFA EUROPE WORLD SPORDA...

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir