Beşiktaş’ta herkes Şenol Güneş sonrasında siyah beyazlı ekibi kimin çalıştıracağını merak ediyor. Hususla ilgili olarak yayıncı kuruluşun yorumcularından Tümer Metin ses getiren bir savda bulundu. Deneyimli yorumcu, Muhteşem Lig’de iki kulüpte sürpriz teknik yönetici değişikliklerinin olabileceğini söyledi.

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in dönemin sona ermesiyle birlikte A Ulusal Kadro’nun başına geçecek olması nedeniyle Siyah-beyazlıların yeni teknik yöneticisinin kim olacağı merakla bekleniyor.

Beşiktaş’ın yeni teknik yöneticisiyle ilgili olarak beIN SPORTS yorumcusu olan Beşiktaş’ın eski futbolcusu Tümer Metin, flaş bir argüman ortaya attı.

Tümer Metin canlı yayın sırasında, “Okan Buruk dönem sonunda Başakşehir’e gider” savını ortaya attı. Bunun üzerine Şansal Büyüka, “Abdullah Avcı’yı ne yaptın?” dedi.

Tümer Metin ise, “Abdullah Hoca’nın ne olacağını önümüzdeki pazartesi söylerim size. Beşiktaş maçından sonra söylerim” sözlerini kullandı.

Abdullah Avcı’nın ismi bir müddettir Beşiktaş ile anılıyordu. Siyah beyazlıların lideri Fikret Orman’ın ‘yerli hoca istiyoruz’ açıklamasının akabinde Avcı’nın ismi Beşiktaş ile daha yüksek sesle anılmaya başlanmıştı.

Abdullah Avcı’nın mesleğiyle ilgili kararını Başakşehir ile dönemi nerede tamamlayacağı konusu belirleyecek. Deneyimli teknik adamın ekibiyle şampiyonluk yaşaması halinde Başakşehir’de kalacağı belirtiliyor.

kaynak: güneş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz