Devamı

  Curry kardeşler karşı karşıya gelecek! “Hayal bile edemezdik”

  Seth Curry, Portland Trail Blazers takımıyla Oakland’da Salı gününden itibaren Golden State Warriors’a karşı NBA Finallerine girme hakkı için çaba edecek ve bu sırada, ağabeyi Stephen Curry’yle yüzleşecek.

  NBA tarihinde birinci sefer iki kardeşin bir konferans finalinde yahut NBA Finallerinde birbirlerine karşı oynayacağı bu seride Seth, erkek kardeşine sadece NBA’de karşı oynamıştı ve toplam dokuz müsabakada Steph’e karşı 2-7 gerideydi. Lakin iki yenilgi bu dönem gelmişti.

  “SETH DE KENDİ ANLARINI YAŞAMALI”

  Hususla ilgili aile üyelerinin açıklamaları şu formdaydı:

  Anne Sonya Curry:

  “Çok eğlenceli olacak. Oğullarımızın ikisinin de bu seviyede rekabet edebileceklerini ve şampiyonluk amacına oynamalarını görmek bizim için bir nimet. Bunu asla hayal edemezdik. Biri eninde sonunda meskene gidebilir. Ancak her türlü şampiyonluğa gidiyoruz! Aslında Seth’i izlemek ve olduğundan fazlasını yapması sabırsızlanıyorum. Topu çalmasını ve Stephen’ın üzerinden şut atmasını falan istiyorum. Onun da kendi anlarını yaşamasını istiyorum. Genel olarak bu şahane. Bunu yalnızca izleyebilmek ve hepsini deneyimlemek çok büyük bir nimet.”

  Seth:

  “Annemin biraz gerilimli olduğunu biliyorum. Babam, her vakit sakin. Lakin annem gerilime girdiğinde onu duyabilirsin. Artık muhtemelen memnundur, her ikimiz için de anın tadını çıkarıyor. İşin güzel tarafına bakın: günün sonunda her türlü birimiz finallere gidiyor, bu yüzden kaybeden yok.”

  “SEYAHAT PROGRAMIMIZ AZALACAK, DÜZGÜN OLDU”

  Dell ve Sonya Curry bu dönemde iki oğullarına yetişmek için her yere seyahat ediyorlardı. Bu, Seth’in birinci beş döneminde birinci defa playofflarda oynadığı an ve ailesi şimdiye kadar Oakland, Portland, Los Angeles, Houston ve Denver’a gitmişti. Dell Curry, kaçırdıkları iki maçın sadece Oklahoma’daki 1. maç ve Blazers ve Nuggets ortasındaki serinin Denver’daki 1. maçı olduğunu söyledi:

  “Eğlenceli olacak. Seyahat programımızı azaltacak. Bu en büyük şey. Bu orta biraz seyahat etmiş olduk. Çok eğlenceli oldu, yorucu oldu, ancak artık işler gerçek olmaya hazır.”

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.