Devamı

  Davis, takas kararını değiştirmeye niyetli değil

  New Orleans Pelicans’ın basketbol operasyonları lider yardımcısı David Griffin, Anthony Davis ile Pelicans’daki geleceğini konuşmak üzere kahvaltıda bir ortaya geldikleri açıklandı.

  Griffin’in grup için vizyonunu Davis’e sunduğu, lakin Davis’in ekipten takas talep etme konusundaki tavrını değiştirmesinin “olanak dışı” olduğu söylendi.

  Davis ve menajeri Rich Paul, David Griffin ile Los Angeles’ta bir ortaya geldi ve görüşmenin hayli “saygılı ve verimli” olduğunu belirtti.

  Griffin ve Davis’in yakın gelecekte diyaloga devam edecekleri düşünülüyor.

  Davis bir sonraki dönem hür oyuncu olabilir ve kadrosundan beş yıllığı 239 milyon dolarlık bir supermax kontrat uzatması imzalama hakkına sahip.

  Griffin, takas görüşmelere şimdi rastgele bir kadro dahil etmedi. Los Angeles Lakers, LA Clippers, Boston Celtics ve New York Knicks, Davis’in Pelicans’la takasını tartışmaya hazırlanan ekipler.

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.