AJANSSPOR – HABER

Karadağlı basketbolcu Nemanja Djurisic ile evlenen sunucu Ezgi Avcı, “eşiyle evliliğin neden bittiği sorusuna yanıt verdi.

Ne olmuştu?

Karadağlı basketbolcu Nemanja Djurisic ve sunucu Ezgi Avcı uzunca bir süre flört etmiş ve daha sonra da evlenmişti. Ünlü çiftin 15 aylık evliliği geçtiğimiz günlerde beş dakikada sona erdi.

Ünlü sunucu, Karadağlı basketbolcu ile boşanma nedenlerini şöyle açıkladı:

“Dsusiric nereye transfer olursa hayatımızı orada kurduk”

“Her şey güzeldi. Flört, nişan ve evlilik olarak 4.5 yıllık ilişkimizi dört farklı ülkede geçirdik. Dsusiric nereye transfer olursa hayatımızı orada kurduk. Bir yıl Almanya, bir yıl Belçika, bir yıl İspanya, bir yıl da Türkiye’de geçirdik. O kendi sezonuna adapte, maçlarına gidiyor. Ben aynı zamanda burada hayat amacımı gerçekleştirmeye çalışıyorum.”

“Hayat amaçlarımız aynı noktada değildi”

“Bunun için okudum, bunun için emek verdim. Beni mutlu edecek işi yapmam lazım. Dolayısıyla ben de sürekli seyahat halindeydim, hakikaten çok uçtum. Özellikle Belçika’da olduğumuz sene üç gün İstanbul’dayım, kalan günler oradayım. Bir uçuşta buradan çıkıp, orada eve girmem dokuz saat sürüyordu. Bunu yapmak kolay değil. Biz bu koşturmacayı, seyahatleri flört döneminde yaptık. ‘Bunu evlilikte de yapabiliriz’ diye düşündük. Gördük ki 4.5 yılın sonunda düşündüğümüz olmadı. Aynı paydada buluşamadık. Aslına hayat amaçlarımız aynı noktada değildi. Arkadaşlığımız devam ediyor, hiç kötü ayrılmadık, hala görüşüyoruz.”

Drusiric, Ezgi Avcı’ya 10 bin euro ödeyecek

Yaklaşık beş dakika süren dava sonunda ikilinin boşanmasına karar veren mahkeme, çiftin sundukları boşanma protokolüne göre; davalı eş Nemanja Drusiric’in, Ezgi Avcı’ya 10 bin euro ödemesine hükmetmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz