Devamı

  Federasyon Kupası’nda şampioın Mehmet Kazan oldu

  Türkiye Golf Federasyonu (TGF) tarafından düzenlenen Federasyon Kupası’nda ikinci gün müsabakaları tamamlandı

  Türkiye Golf Federasyonu (TGF) tarafından düzenlenen Federasyon Kupası’nda ikinci gün müsabakaları tamamlandı.

  TGF’den yapılan açıklamaya göre, Silivri’deki Marmara Golf Sahası’nda gerçekleştirilen turnuvanın ikinci gününde erkekler ile kadınlarda A ve B kategorilerinde 76 sporcu mücadele etti. Organizasyonda ayrıca 8-13 yaş akademi sahada 48 sporcu da yarıştı.

  Erkekler A kategorisinde Ankara Golf Kulübünden Ali İslamoğlu birinci, Kemer Golf Kulübünden Mehmet Kazan ikinci, Klassis Golf Kulübünden Hüseyin Alp üçüncü oldu. Kadınlar A kategorisinde ise Kemer Golf Kulübünden Zeynep Ergelmiş birinci, National BGK’dan Ayşe Demir ikinci, İGK’dan Zeynep Çelikoğlu üçüncü sırada yer aldı.

  Erkekler B kategorisinde Klassis Golf Kulübünden Mehmet Hayri Veznedaroğlu birinciliği, Marmara Golf Kulübünden Muhsin Bayramoğlu ikinciliği, Klassis Golf Kulübünden Muzaffer Çapkınoğlu ise üçüncülüğü elde etti. Kadınlar B kategorisinde Ankara Golf Kulübünden Başak Kaya birinci, Kemer Golf Kulübünden Neriman Erim ikinci, Ankara Golf Kulübünden Peri İslamoğlu ise üçüncü oldu.

  Gross kategoride erkeklerde Kemer Golf Kulübünden Mehmet Kazan, kadınlarda ise aynı kulübün sporcusu Sude Bay ilk sırada yer aldı. Mehmet Kazan, 71 (-1) gross skorla aynı zamanda 2021 TGF Federasyon Kupası’nda da şampiyonluğu elde etti.

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.