Devamı

  Griffin, Anthony Davis için “doğru ortamı” yaratmaya çabalıyor!

  New Orleans Pelicans’ın basketbol operasyonları lideri David Griffin, bu yaz Anthony Davis ve temsilcileriyle yaklaşmakta olan görüşmesi konusunda “çok iyimser” olduğunu söyledi.

  Griffin, NBA Draft Lotaryasını su kazanan Pelicans’ın AD’nin geleceğe dair fikirleriyle alakalı “ilgi uyandıran bir durumda olduğunu” söyledi:

  “Kesinlikle ziyaret edeceğiz. Ve bence bu bir sonraki adım. Birbirimize göz kulak olmak ve bizim için neyin kıymetli olduğu hakkında konuşmak. Menajeri Rich Paul ile ve Anthony’yi tanıyan tüm beşerlerle yaptığımız görüşmelerden ötürü çok iyimseriz, burada onun için ilgi uyandıran bir durum olduğuna eminiz.”

  “AD İÇİN YANLIŞSIZ ORTAMI YARATIYORUZ”

  Griffin, oyuncu menajerlerinin NBA’nin 20 Haziran’daki Draftına katılmaya uygun olan oyuncular için güney Kaliforniya’da düzenledikleri idman programlarında, Los Angeles’ta Davis’le buluşmayı umduğunu söyledi:

  “Eğer tek isteği hakikaten kazanmaksa, buna inanmamız için her türlü nedenimiz var. Anthony için gerçek ortamı yaratabileceğimize ve şu anda yarattığımıza eminiz. Ve açıkçası her tipten yüksek kalibreli oyuncular için de bu biçimde.”

  26 yaşındaki Davis’in bir dönem daha mukavelesi bulunuyor ve geçtiğimiz Ocak ayının sonunda bir takas talebinde bulunmuştu.

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  MUHAMMET KARAVUŞ EUROPE WORD SPOR’DA

  EUROPE WORLD SPOR AİLESİNE YENİ SPORCULAR KATMAYA DEVAM EDİYOR MUHAMMET KARAVUŞ SPORUN NABZINI TUTAN SAYFA EUROPE WORLD SPORDA...

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...