New Orleans Pelicans’ın basketbol operasyonları lideri David Griffin, bu yaz Anthony Davis ve temsilcileriyle yaklaşmakta olan görüşmesi konusunda “çok iyimser” olduğunu söyledi.

Griffin, NBA Draft Lotaryasını su kazanan Pelicans’ın AD’nin geleceğe dair fikirleriyle alakalı “ilgi uyandıran bir durumda olduğunu” söyledi:

“Kesinlikle ziyaret edeceğiz. Ve bence bu bir sonraki adım. Birbirimize göz kulak olmak ve bizim için neyin kıymetli olduğu hakkında konuşmak. Menajeri Rich Paul ile ve Anthony’yi tanıyan tüm beşerlerle yaptığımız görüşmelerden ötürü çok iyimseriz, burada onun için ilgi uyandıran bir durum olduğuna eminiz.”

“AD İÇİN YANLIŞSIZ ORTAMI YARATIYORUZ”

Griffin, oyuncu menajerlerinin NBA’nin 20 Haziran’daki Draftına katılmaya uygun olan oyuncular için güney Kaliforniya’da düzenledikleri idman programlarında, Los Angeles’ta Davis’le buluşmayı umduğunu söyledi:

“Eğer tek isteği hakikaten kazanmaksa, buna inanmamız için her türlü nedenimiz var. Anthony için gerçek ortamı yaratabileceğimize ve şu anda yarattığımıza eminiz. Ve açıkçası her tipten yüksek kalibreli oyuncular için de bu biçimde.”

26 yaşındaki Davis’in bir dönem daha mukavelesi bulunuyor ve geçtiğimiz Ocak ayının sonunda bir takas talebinde bulunmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz