Boston Celtics’in ortağı ve yöneticisi Wyc Grousbeck, bu yılki Celtics’in “sevilmesi en sıkıntı ekiplerden biri” olduğunu belirtti.

Grousbeck, Boston’da bir ortaya gelmiş olan yetenek düzeyi ile alandaki gözüken ortasında “boşluk” olduğunu söyledi ve ayrıyeten “98.5 The Sports Hub’s Felger & Mazz” isimli radyo programında, takımın 2018-19 versiyonunun “sevilmesi en sıkıntı gruplardan biri” olduğunu itiraf etti.

Grousbeck, şu tabirleri kullandı:

“Hepimiz sinirlendik, üzüldük ve hayal kırıklığına uğradık. Kâğıt üzerinde sahip olduğumuz yetenek ile alanda bunun tabir edilme hali ortasında bir uyumsuzluk varmış üzere hissediyorum. Gerçek ve potansiyel ortasında bir boşluk vardı. Benim açımdan sevmesi en sıkıntı kadrolardan biriydi.”

“Bu yaz kadroyu derinlemesine inceleyip, 15 adam içerisinden kimin burada kalacağını, kimin gitmesi ve tekrar anlaşılması gerektiğini, ve ne yapmamız gerektiğini göreceğiz. Tam manasıyla yeni bir sinema üzere olacak, yeni bir senaryoyla, kimi durumlara nazaran yeni oyuncular olacak. Ve umuyoruz ki yeni bir son da olacak..”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz