Golden State Warriors koçu Steve Kerr, Curry ailesine NBA’in “kraliyet ailesi” benzetmesini yaptı.

Warriors’ın yıldızı Stephen Curry ve Portland Trail Blazers guardı Seth Curry, NBA konferans finallerinde birbirlerine karşı oynayan birinci iki kardeş olmaya hazırlanırken, koç Kerr, Curry ailesinin gösterisinin Batı Konferansı finallerinin 1. Maçı ile başlamasını beklerken ligde kaç kişinin nasıl hissettiğini özetledi:

“Curryler inanılmaz. Her iki çocuğun da NBA playofflarında oynamasını izlediler ve artık de birbirlerine karşı izleyecekler. NBA’in kraliyet ailesi gibiler. İnanılmaz. Steph ve Seth bu hoş başarıyı yaşıyor. Ebeveynler olarak, hayatlarının en hoş vaktini yaşıyor olmalılar. Ki yaşadıklarını biliyorum zira onlarla konuştum, ne hoş bir sahne. Gelecek birkaç haftanın onlar için çelişkili olacağına eminim. Ne olağanüstü bir kıssa.”

Steph’in hususla ilgili tabiri ise şu halde oldu:

“Onlar için bu, aile demek. Anne ve babalar bizi en başından beri destekliyor. Artık, bu türlü bir durumda olmak, teknik olarak onlar için bir kazan-kazan durumu, zira ne olursa olsun Finallere gidiyorlar. Lakin bu sahnede, ailemizin önünde oynamamız ve bundan oluşan memnunluk ve sevinç, çılgınca bir şey.”

Steph ve Seth, birinci kere bu gece TSİ 04.00’te karşı karşıya gelecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz