New York Knicks forveti Kevin Knox, genel yeteneklerinden ötürü Knicks’in bu yıl NBA Draftında RJ Barrett’ı seçmesi fikrini lisana getirdi.

Knicks, bu ay düzenlenecek draftta üçüncü sıradan seçim yapacak. Genel fikir birliği, kendilerinin Duke Üniversitesi çıkışlı RJ Barrett’ı seçmek için kullanacakları tarafında. Knicks’in evvelki dönem lotaryadan seçtiği Kevin Knox, 18 yaşındaki potansiyel kadro arkadaşıyla oynama imkanı konusunda heyecanlı.

“HARİKA BİR OYUNCU, LİSEDE ONA KARŞI OYNADIM”

New York Post’tan Marc Berman’la yaptığı röportajda Knox, Barrett’la eşleşmelerinin ekibe çok büyük şeyler getireceğine inandığını belirtti:

“Eğer grup arkadaşı olma fırsatını yakalarsak, bence nitekim çok düzgün gideriz. O şahane bir oyuncu. Uygun pas verir, uygun skorerdir. Sanırım birbirimizi tamamlarız.”

Knox, lisedeyken Barrett’a birkaç kere karşı oynama talihi bulmuştu, bu yüzden genç oyuncunun neler yapabildiğini bildiğini de ekledi:

“O benim adamım. Lisede birkaç sefer ona karşı oynadım. Kusursuz bir oyuncu. Onunla oynama bahtım olursa, bu şahane bir fırsat olurdu.”

Knicks, sırasıyla bu dönem sırayla New Orleans Pelicans ve Memphis Grizzlies’e denk düşen birinci ve ikinci draft haklarını elinden kaçırmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz