Devamı

  Korver: “Beni bir fotokopi makinası karşılığında takasladılar”

  Kyle Korver, mezun olduğu eski okulu Creighton Üniversitesi’nde bir diploma merasimi konuşması yaptı ve geçmişte bir fotokopi makinası karşılığında takas edildiği anıyı anlattı.

  38 yaşındaki Korver, konuşması sırasında eski okulundaki mezunlarına NBA mesleğinin fotokopi makinesinden daha uzun dayandığını söyledi.

  Periyodun New Jersey Nets’i, 2003’te kendisini draft ettikten sonra, Korver’ı Philadelphia’ya göndermişti. Sixers’in parası, daha sonra Yaz Ligi fiyatlarını ödemek ve bir fotokopi makinesi satın almak için kullanılmıştı.

  Korver, anısını şöyle anlattı:

  “Draft olduktan kısa mühlet sonra Philly’ye takas edildiğimi öğrendim. Takasın yanlışsız söz olup olmadığından emin değilim. Açıklanmayan bir ölçü para için aşağı üst satıldım diyebilirim. Daha sonra, Nets’in bu parayı yaz lig gruplarının giriş fiyatını ödemek için kullandığını ve kalan parayla bir fotokopi makinesi aldıklarını öğrendim.”

  “Birkaç yıl evvel, o fotokopi makinesi bozuldu. Ve ben hala oynuyorum.”

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.