LeBron James’in, Los Angeles Lakers’ın bu yazın hür oyuncu devrinde takımını desteklemek için işe alım çalışmalarına başladığı argüman edildi.

ESPN muharriri Brian Windhorst, Kawhi Leonard yahut Kevin Durant düzeyinde birisini imzalamanın “zor bir ihtimal” olduğunu düşündüğünü söyledi.

Windhorst’ün sözleri şu formdaydı:

“Anladığım kadarıyla işe alım sürecine çoktan başladı. Kawhi Leonard ile temas halinde olduğunu duydum. Jimmy Butler ile irtibat kurduğunu duydum. Oyuncuların ‘ayartma’ yapması üzerine rastgele bir yaptırım yok. Daha evvel ayartmada sorun yaşayan adam Magic Johnson artık orada değilken, LeBron bu işi devralmış durumda. Bu hususta sorun şu ki, iletilerin ve telefon görüşmelerinin ve tahminen de LeBron ile bir akşam yemeğinin, Lakers’ın sahip olacağı mahzurları aşması için kâfi olup olmayacağını bilmemem.”

“Ben yalnızca Lakers’ın seçici olabileceğini düşünmüyorum. Dürüst olmak gerekirse, Lakers’ın hakikaten takas piyasasına bakması gerektiğini düşünüyorum. Bradley Beal için bir teklifte bulunmaya istekli olurlar mı? Spurs’ün mukavelesini uzatmak isteyip istemediğine bağlı olarak muhtemelen takas çizgisinde bulunabilecek DeMar DeRozan üzere bir adama teklifte bulunurlar mı? Bundan bir yıl sonra hür kalacak Anthony Davis’i beklemek isterler mi?”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz