Devamı

  LeGarie: “D’Antoni, Rockets’ın teklifini hakaret saymadı”

  Houston Rockets ile mukavele uzatması konusunda mutabakata varamamasına karşın, başantrenör Mike D’Antoni, grubun kendisine teklif ettiği kontratı “hakaret” olarak kabul etmediğini belirtti.

  Rockets’ın D’Antoni’ye istediği 5 milyon doların yalnızca yarısı olan 2.5 milyon dolar bir yıllık uzatma biçiminde teklif ettiği bildirildi. Mutabakatın teşvik merkezli olduğu, yani 68 yaşındaki koçun, mukavelesinde ikramiye almak için makul kaideleri yerine getirmek zorunda olduğu açıklandı.

  “TEKLİF, BİZE HAKARET ÜZERE GELMEDİ”

  Teklifin, D’Antoni’nin yapısına sahip bir koç için saygısızca gözükmesine dair gelen tenkitlere karşılık, koçun menajeri Warren LeGarie, D’Antoni’nin teklifi hakaret olarak kabul etmediğini söyledi.

  “Teklifi eleştirmek için burada değiliz. Kabul edip etmemeyi seçmek için buradayız. Houston Rockets için yaptıklarının yanı sıra, şu anda koçlar için mevcut pazara dayanarak bu teklif Rockets için mantıklı gelse de, kendisi için bir mana tabir etmedi. Teklifin hakaret olduğunu düşünmüyoruz. Hala gerçek para. Fakat almamak da bizim hakkımız.”

  Kadro sahibi Tilman Fertitta, kaybetmekten bıktığını ve şampiyonluğa yol açacak değişiklikler yapmak istediğini söylemişti.

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.