Kyle Lowry, yakın arkadaşı DeMar DeRozan’ın şampiyonluğu Toronto Raptors’ın kazanmasını istediğini söyledi.

Lowry, geçen yaz takas olduktan sonra Toronto’nun şimdiki muvaffakiyetinden mutlu olan eski grup arkadaşı DeRozan ile tertipli olarak bağlantı kurduğunu belirtti.

Lowry, ön ofisin DeRozan’dan vazgeçme durumunu “tamamen iş” olarak tanımlıyor:

“Onunla daima konuşuyorum. Onunla ilgili en değerli şeylerden biri, beni en yeterli arkadaşı olarak umursuyor olması. Münasebeti bulunan herkese bildiri attı ve bizim için ne kadar keyifli olduğunu onlara da bildirdi.”

“İNSANLARA YANILDIKLARINI GÖSTERMEK İSTEDİM”

Ekipte değişiklikler yapıldıktan sonra dönem başındaki hisleriyle ilgili, Lowry şu sözleri kullandı:

“Tamamen bir işti. Bu halde hissediyordum. Muhakkak basketbolcu olmaktan öteki hiçbir şeye aldırmadım. Kimseyle arkadaş olmak umurumda değildi. Ona buna aldırmadım. Hedefim gerçekten buraya gelmek ve olabileceğim en düzgün oyuncu olmaktı, zira ‘Yapamaz. Başaramaz’ falan diyordu. Benim işim onların yanıldığını ispatlamaktı.”

Bu zihniyet ne vakit değişti?

“Her vakit bir iş olacak. Ancak kendime, ‘Bak, şayet burada olacaksan, grubun kazanmasına yardım etmek için yapman gerekeni yap’ dedim. . Ve bu çok şey söz ediyor. Başından beri yapmam gerekeni yapıyorum. Lakin hakikaten kabuğumu kırdım. Buraya gelip bir şeyleri ispat edecektim. Beşerler benim olduğum üzere tıpkı oyuncu olabileceğimi düşünmedi.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz