Basketbol THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali üçüncülük maçında Real Madrid’e 94-75 yenilerek 4. olan Fenerbahçe Beko’da kaptan Melih Mahmutoğlu maç sonu açıklamalar yaptı.
Çok üzgün olduklarını belirten Kaptan Melih Mahmutoğlu, “Söyleyecek bir şey yok, üzgünüz. Uygun oynamak istedik lakin bu maçı oynamak iki ekip için de sıkıntı. Üstümüzde Efes maçının bir yükü var. Anadolu Efes’e karşı düzgün oynamadık. Bütün dönem hem kulübümüzle hem de taraftarlarımızla birlikte inanılmaz işler çıkardık. Bunu hak etmiyorduk lakin sonuçta bizim elimizdeydi. Efes maçını oynayan, alanda olan bizlerdik. Yanlışsız işleri yapmadığımızın farkındayız. Taraftarlarımızdan özür diliyorum. Buraya kadar gelerek bizi desteklediler. Herkese teker teker çok teşekkür ediyorum. Ne kadar güç olsa da burayı unutacağız. Yeniden birlik ve beraberlik içinde olacağız. Kulübümüzün her vakit birlik ve beraberlik çerçevesinde gösterdiği yol üzere biz de grup olarak bunu göstereceğiz. Önümüzde Türkiye Ligi var ve onu kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” Sözlerini kullandı.

“TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLACAĞIZ”

Melih Mahmutoğlu son olarak “Tekrar kulübümüzden ve taraftarlarımızdan özür diliyorum. Tıpkı vakitte da onlara dayanakları için teşekkür ediyorum. Ancak onlara kelam veriyorum ki Türkiye Ligi’nde elimizden geleni yapacağız ve Türkiye şampiyonu olacağız.” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz