Lakers genel menajeri Rob Pelinka, Magic Johnson’ın “arkadan bıçaklama” yorumlarına yanıt verdi ve söylenenleri “üzücü ve ümit kırıcı” olarak kıymetlendirdi.

Johnson, 9 Nisan’da Los Angeles’ın Basketbol Operasyonları Lideri misyonundan istifa etmiş ve Pelinka’yı, Magic’in grubun ön ofisinden ayrılmasının bir modülü olarak öne sürerek, ikilinin iştiraki sırasında “arkadan konuşmasıyla” suçladı.

Pelinka, Lakers’ın başantrenör olarak Frank Vogel’ı tanıttığı basın toplantısında bu savları “Söylenenler yanlışsız değil” diyerek reddetti ve şöyle karşılık verdi:

“Magic, birlikte çalışması inanılmaz bir insandır, odayı sevinçle ve vizyonla doldurur. Hakikaten, yanlış bir algı olduğuna inandığını düşünmek üzücü ve can sıkıcı. Ayrılmaya karar verdiğinden beri kendisiyle birkaç defa konuşmuştum ve çok sevinç dolu konuşmalar yapmıştık. Hatta, iki gün evvel draft combine ve elimizdeki dördüncü sıra draft hakkı ile bu ekibin sahip olduğu büyük geleceği değerlendirmiştik. O yüzden bu şeyleri duymak şaşırtan, fakat her ilgide olduğu üzere onunla konuşma ve tekrar bir ortaya gelme fırsatını dört gözle bekliyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz