New York Knicks’in genel menajeri Scott Perry, Knicks’in bu yaz kimi gruba katacağına dair muhakkak bir isim vermese de, grubu geliştirmeye odaklandıklarını belirtti.

Perry’nin açıklamaları şu biçimdeydi:

“Elimizdeki imkanlara nazaran hareket edeceğiz. Bazen özgür oyuncu periyodunda, çocuklar bulundukları yerde kalmaya karar verebilir. Ne olursa olsun, bu yaz takıma biraz yetenek katacağımızı biliyoruz. Gelecek yıl daha güzel bir basketbol grubuna sahip olacağımızı düşünüyoruz. Ne kadar güzel oluşumuzun, kendimize çekebileceğimiz hür oyuncu seviyesine ve bu dönemin genç oyuncularımızla içeriden ne kadar geliştiğimize bağlı olacağına inanıyoruz.”

Perry, genç takımına ekleyebilecek ve Knicks’in şampiyonluk çekirdeğinin bir kesimi olabilecek kıdemli oyuncular aradığını da kelamlarına ekledi:

“Kültürümüze uygun kimi yetenekli oyuncular, New York’ta bir şampiyonluk rekabetçisi oluşturmak için kararlı olan adamlar eklemek istiyoruz. Bu düzeyde kazanmanın ne kadar âlâ olduğunu bilen rekabetçi oyuncular. Savaşlardan geçmiş ve kazanmayı anlayan kimi veteran oyuncuları da eklememiz gerekeceğini düşünüyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz