Devamı

  Perry: “Savaştan geçmiş, veteran oyuncular almalıyız”

  New York Knicks’in genel menajeri Scott Perry, Knicks’in bu yaz kimi gruba katacağına dair muhakkak bir isim vermese de, grubu geliştirmeye odaklandıklarını belirtti.

  Perry’nin açıklamaları şu biçimdeydi:

  “Elimizdeki imkanlara nazaran hareket edeceğiz. Bazen özgür oyuncu periyodunda, çocuklar bulundukları yerde kalmaya karar verebilir. Ne olursa olsun, bu yaz takıma biraz yetenek katacağımızı biliyoruz. Gelecek yıl daha güzel bir basketbol grubuna sahip olacağımızı düşünüyoruz. Ne kadar güzel oluşumuzun, kendimize çekebileceğimiz hür oyuncu seviyesine ve bu dönemin genç oyuncularımızla içeriden ne kadar geliştiğimize bağlı olacağına inanıyoruz.”

  Perry, genç takımına ekleyebilecek ve Knicks’in şampiyonluk çekirdeğinin bir kesimi olabilecek kıdemli oyuncular aradığını da kelamlarına ekledi:

  “Kültürümüze uygun kimi yetenekli oyuncular, New York’ta bir şampiyonluk rekabetçisi oluşturmak için kararlı olan adamlar eklemek istiyoruz. Bu düzeyde kazanmanın ne kadar âlâ olduğunu bilen rekabetçi oyuncular. Savaşlardan geçmiş ve kazanmayı anlayan kimi veteran oyuncuları da eklememiz gerekeceğini düşünüyoruz.”

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.