Devamı

  Survivor’da yunan yarışmacıdan aşk itirafı! Survivor 2019’da kim elendi, kim gitti?


  Survivor’da bir elem heyecanı daha yaşandı. Survivor’da ayrıyeten günü en dikkat çeken olaylarından biri Atakan ile Katerina Dalaka ortasındaki yakınlaşması oldu. Türk kadrosunda kızlar son kısımda, kendi ortalarında bu yakınlaşmayı konuştu. Melisa, Dalaka’nın geçen yıl Survivor’da iki otomobil kazandığını şayet bu sene kazanırsa Atakan’a armağan edeceğini söyledi. Bu durum kızlar ortasında şaşkınlık yarattı. Survivor eleme adayları ortasından elenen isim PATRİCK OGUNSOTO oldu.

  SURVİVOR’DA ADAYA VEDA EDEN İSİM: PATRİCK OGUNSOTO

  ÖDÜL OYUNUNU HANGİ KADRO KAZANDI?

  Murat: Survivor’da mükafatlar büyüyor. Kazanan kadro kahvaltı edecek. Kahvaltıda bir kuş sütü eksik.

   

  Patrick Ogunsoto Survivor’dan elendi

  Türkiye: 10 Yunanistan: 5

  Son oyunda Hikmet ile Vasilikos karşı karşıya geldi. Hikmet oyunu aldıktan sonra “Kimse benim performansıma laf edemez!” diye bağırdı. Bunun üzerine Yusuf “Kime diyorsun, gel yüzüme söyle” diye reaksiyon gösterdi. Hikmet “Ben senin yarıştığın şahıstan evvel geldim. Yok iyi sürünemiyorsun, yok parkurda hızlı değilsin. Oyuna çıkmadan önce bana öyle şeyler söylemeyin.” dedi. Yusuf ise “Kimse onun performansı kötü demedi” şeklinde konuştu. Takım oyunu kazandı ama sevinemedi tartışma uzun süre devam etti.

  Murat: Neden tartıştınız?

  Hikmet: Ben birlik içinde olalım diyorum. Bana yarıştan önce Yusuf arkadaşımızı “Sen sürünmede yavaşsın ben çıkabilirim dedi.” Bana öyle söylediğinde sinirlendim.

  Yusuf: Ben kendisine gerekli açıklamayı yaptım. Kimseye performansın kötü demem. Kendim ile ilgili su parkurunda iddialı değilim beni seçerlerse oynarım dedim. Fikrimi söyledim, takıldığı şeyi komik buluyorum.

  TÜRK TAKIMINDA HİKMET VE YUSUF KAVGASI

  Survivor Türkiye Yunanistan’ın 34. bölümünde Türk takımı muhteşem bir performans göstererek ödül oyununu kazandı. Oyun sonrası Hikmet ve Yusuf arasında gerilim yaşandı. Yusuf, Hikmet’in sözlerine çok sinirlendi ve Hikmet’i egoistlikle suçladı. Performans konusu nedeniyle yaşanan tartışmada Yusuf’u diğer takım arkadaşları zor sakinleştirdi. Hikmet 5’te 3 yaptığını açıkladı. Yusuf ise, Hikmeti kendisini dinlememekle eleştirdi. Survivor Türkiye Yunanistan’da Yusuf sinirlerine zor hakim oldu. Hikmet ve Yusuf arasında hararetli bir tartışma yaşandı.

  AFRODİTİ: ADADA HOŞLANDIĞIM BİRİSİ VAR

  Yunan takımı yarışmacısı Afroditi, 26 Mart Salı akşamı yayınlanan bölümde yaptığı açıklamada, Türk takımından hoşlandığı bir kişi olduğunu itiraf etti. 

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  MUHAMMET KARAVUŞ EUROPE WORD SPOR’DA

  EUROPE WORLD SPOR AİLESİNE YENİ SPORCULAR KATMAYA DEVAM EDİYOR MUHAMMET KARAVUŞ SPORUN NABZINI TUTAN SAYFA EUROPE WORLD SPORDA...

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...