Nikola Vucevic, grubunun koç Steve Clifford’un işe alınmasından sonra güzel oynamaya başladığını söyleyerek, döneminin Orlando Magic’te nasıl geçtiğiyle ilgili memnuniyetini tartıştı.

Bu yaz sınırsız bir hür oyuncu olan Vucevic, nerede imzalayacağına karar vermeden evvel tüm kontrat tekliflerini tarttığını söyledi:

“Orlando’da mutluyum. Bu dönem geldiğimden beri en düzgün dönemimizdi. Her şey yeni koçun gelişiyle güzelleşti. Tüm beklentileri aşarak playofflara girdik ve bu tarafta her şey yolunda. Ayrıyeten birçok kadronun benimle ilgilendiğini de okudum fakat dürüst olmak gerekirse hangi kadroların istediğini bilmiyorum. Tüm teklifleri gördüğümde, düşüneceğim ve karar vereceğim.”

Vucevic, bu yaz FIBA Dünya Kupası’nda Karadağ için oynayıp oynamaya karar vermeden evvel mukavele durumunu çözmek istediğini de kelamlarına ekledi:

“Sözleşme durumunun çözülmesini bekliyorum. Mesleğime nerede devam edeceğim ve taleplerin ne olacağına bağlı olarak, sonunda Karadağlı ulusal grup için oynamaya karar vereceğim.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz