Kevin Durant, Golden State Warriors’ın kendisi olmadan daha âlâ bir ekip olduğu savına değindi ve bunun “doğru olmadığını” söyledi.

KD’nin sözleri şu halde:

“Bir oyuncu olarak bunu düşünüyorum ve yalnızca ‘Bu hakikat değil’ diyorum. Basketbol açısından bakıldığında bu gerçek değil.”

“Benim bakış açımdan, ben rehabilitasyona ve ekip arkadaşlarıma odaklanmak istiyorum. Ekip arkadaşlarımdan farklı bir görünümden zevk almak istiyorum. Bu adamların birçoğu kenarda oturdu ve geri kalan birinci beşteki adamları oradan destekledi, artık de ben tıpkı şeyi yapma fırsatını elde ediyorum.”

“Ekiple seyahat edemediğim için TV’yi açıyorum ve daima kuru gürültü duyuyorum. Rekabetçi tarafım her vakit basketbol konuşmak istiyor. Artık, bu türlü bir şey söylemek istersen, ben de ortaya gireceğim. Hepsi cümbüş, hepsi hoş. Ancak ben gerçeği biliyorum.”

Hala sağ kalf sakatlığının güzelleşme sürecinde olan KD, kendisi olmadan beş maç art geriye kazanan Warriors için, sakatlanmadan evvel playofflarda 11 maçta %51,3 şut isabetiyle 34.2 sayı ortalama yakalıyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz