ESPN analisti Jay Williams, Golden State Warriors’ın yıldızı Kevin Durant’in, Toronto Raptors’a karşı NBA Finalleri serisinin birinci dört maçında oynamadıktan sonra, bu gece kadronun kazanmak zorunda olduğu 5. maçta “belirsiz” düzeyine yükseltilip, maçı kaçırması halinde “şok olacağını” söyledi.

Williams’ın tabirleri şöyleydi:

“Aslında dün gece KD ile beraberdim ve şunu söyleyeceğim: Kevin Durant’in duygusal olması yahut toplumsal medyada insanlara karşılık vermesiyle ilgili ne düşünürseniz düşünün, şayet gerçek bir basketbolcuysanız, Durant’in şimdiye kadar tanışabileceğiniz en acımasız rekabetçilerden biri olduğunu bilirsiniz. Bu adam, Rucker Park’taki rastgele bir sokak maçında denk geldiğim ve her durumda rekabet ettiğini gördüğüm bir adam.”

“Büyük sahneyi seviyor. NBA Finalleri’nin 5. maçında takıma alınmaması durumu büyük bir şey. Bu gece basketbol alanında KD’yi görmezsek şok olurum.”

Warriors, Durant’ın kalfındaki sakatlığa karşı son derece ihtiyatlı davranarak, idman yapmasına bile müsaade vermeden evvel tam bir aylık bir mühlet vermişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz