Zion Williamson’ın üvey babası Lee Anderson, Zion’ın Duke Üniversitesi’ne dönüş yapmasıyla ilgili dedikodulara son verdi.

Williamson’ın, NBA Lotaryasında 1. sırayı alan New Orleans Pelicans için oynamaktan fazla, ikinci dönemi için Duke’a dönmeyi düşünebileceğine dair spekülasyonlar olmuştu. Williamson şimdi bir menajer tutmamıştı ve teorik olarak Duke’a dönme ihtimali bulunuyordu.

Anderson’ın sözleri şöyle oldu:

“Duke’a dönmek konusunu aklımızdan bile geçirmedik. David Griffin ile bir ortaya geldik ve şahane bir sohbet gerçekleştirdik. Yerleşim ve kalacak bir yer bulma umuduyla heyecanlıyız.”

ZION DA PELICANS HAKKINDA OLUMLU 

Üvey babasının yorumlarına ek olarak, Williamson’ın Pelicans ile “olumlu bir görüşme” yaptığı da bildirildi:

The Athletic’ten Shams Charania’nın Twitter hesabından:

“Zion Williamson, Şikago’da Draft lotaryasında birinci iki sıradaki ekip olan New Orleans Pelicans ve Memphis Grizzlies ile bir ortaya geldi. Williamson, New Orleans ile olumlu bir görüşme yaptı ve lotaryadan evvel, Pelicans’ı mesleğine başlayabileceği bir ekip olarak göstermişti.”

ESPN’den The Undefeated’den Marc J. Spears, New Orleans Pelicans’ın lotaryayı kazanmasıyla, Williamson’ın bulunduğu odadan “HIZLI bir formda çıktığını” bildirmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz