Antalya Akdeniz Eğitim Spor Kulübü’nün başarılı Taekwondo sporcusu Nesrin Yılmaz, Türkiye’nin en önemli spor organizasyonlarından biri olan 11. Turkish Open Poomsae Antalya 2024’te gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti. Yarışmada 40 yaş altı büyük bayanlar kategorisinde ve 30 yaş üstü pair kategorisinde ikincilik elde eden Yılmaz, Antalya Akdeniz Eğitim Spor Kulübü’nü gururlandırdı.

Genç ve Yetenekli Sporcularımızdan Büyük Başarı

Antalya Akdeniz Eğitim Spor Kulübü, Turkish Open Poomsae Antalya 2024 turnuvasında genç ve yetenekli sporcularıyla büyük başarı elde ediyor. Kulübün alt yapı çalışmalarının meyvesini topladığı bu turnuvada, genç kategorilerdeki sporcuları önemli dereceler elde ederek adlarından söz ettiriyorlar. Yıldızlar ve gençler kategorilerindeki müsabakalarda sahne alan sporcular, uluslararası alanda kendilerini gösterme fırsatı buluyorlar.

Poomsae Kategorisinde Gurur Veren Performans

Antalya Akdeniz Eğitim Spor Kulübü, Poomsae kategorisinde de iyi performans sergiliyor. Kulübün tecrübeli sporcuları, zorlu mücadelelerde başarıyla boy göstererek kulüplerine gurur yaşatıyor. Nesrin Yılmaz’ın 40 yaş altı büyük bayanlar kategorisinde elde ettiği ikincilik derecesi, 30 yaş üstü pair kategorisinde elde edilen ikincilik derecesi de kulübün başarısını perçinliyor.

Diğer Kategorilerde de Sıkı Bir Hazırlık

Antalya Akdeniz Eğitim Spor Kulübü, Turkish Open Poomsae Antalya turnuvasında diğer kategorilerde de sıkı bir hazırlık içerisinde. Kulübün diğer sporcuları, turnuvanın geri kalan günlerinde sahne alacakları kategoriler için titizlikle antrenmanlarını sürdürüyorlar. Yarışmaya katılacak olan sporcuların, en iyi performanslarını sergileyerek kulübe daha fazla başarı getirmeyi hedefliyorlar.

Türk Sporuna Katkılarını Sürdürüyor

Antalya Akdeniz Eğitim Spor Kulübü, Türk sporuna önemli katkılar sunmaya devam ediyor. Turkish Open turnuvasında elde edilen başarılar, Türk tekvando sporunun uluslararası alandaki konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Kulüp, sporcularını yetiştirirken aynı zamanda Türk sporunun gelişimine de katkı sağlamayı amaçlıyor.

MEHMET EFE DİNÇ /ANTALYA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz