Giannis Antetokounmpo, Milwaukee Bucks’ın Toronto Raptors’a karşı 3. maçta aldığı 118-112’lik yenilgi sonrası, “Bu serinin kolay olmasını hiç beklemedim.” formunda konuştu.

Maçın birinci üç çeyreğinde, Antetokounmpo toplamda yalnızca altı sayı atabilmişti. Toplam da 12 sayıyla bitirmişti. Birinci uzatma döneminde iki değerli hür atışı kaçıran Giannis, ikinci uzatme döneminin bitmesine bir dakikadan az kala, altı faulle oyun dışı kalmıştı. Toplamda da sekiz top kaybı gerçekleştirmişti.

Antetokounmpo, bu türlü performansları kabul etmediğini söyledi:

“Bu grup olarak kurduğumuz bir kültür. Kaybetmekten hoşlanmıyoruz. NBA Finallerinden iki maç uzak olduğumuzu biliyoruz. Basamakları sıçrayarak atlayamayız. Her maçı, her konumu ve her günü farklı kıymetlendirmemiz gerekiyor. 3-0 öne geçebilirdik. Düzgün oynamadık. Bu serinin kolay olmasını hiç beklemedim.”

“BEN GIANNIS’İM…”

Giannis, elini göğsüne koyarak en son şu sözleri kullandı:

“Ben Giannis’im. Hayatımda şu ana kadar yaptığım şeyler – aileme para yollayıp kardeşlerimi özel okullara göndermek, Nijerya ve Yunanistan’da ailelerime bakmak oldu. Bir maçtan ötürü hayal kırıklığına mı uğrayacağım? Hayal kırıklığına uğradığımı söylesem, kendimi hayal kırıklığına uğratırdım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz