Devamı

  Kadrolar, Kyrie ile imza atma konusunda daha “isteksiz”

  NBA gruplarının, Kyrie Irving’in Boston Celtics ile geçirdiği dönemde saha içinde ve dışında gösterdiği performans nedeniyle kendisiyle mutabakat imzalama konusunda “daha isteksiz” oldukları açıklandı.

  Şu anda iki kadronun, Irving kendisiyle birlikte öbür büyük bir hür oyuncuyu getirebildiği takdirde, imza atabileceği bildirildi.

  Celtics’in, Kyrie ile yine anlaşabileceği konusunda optimist olduğu söylendi ve genel menajer yardımcısı Mike Zarren ise şunları söyledi:

  “Gelecek haftalarda onunla ve temsilcileriyle daha fazla konuşacağız. Kadrodaki herkesle süratli bir dönem sonu görüşmesi yaptık ve şiddetli bir playoff serisini kaybettikten sonraki gün, bu konuşmaları yapma vakti değildi. Kyrie’nin tatile gittiğini biliyorum ve geri dönüp onunla konuştuğumuzda, işlerin nereye gittiğini göreceğiz.”

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.