Devamı

  Magic: “Rob Pelinka beni sırtımdan bıçakladı”

  Magic Johnson, Los Angeles Lakers’ın basketbol operasyonları lideri olarak vazifesinden ayrılmasının akabinde bir ay sonra sessizliğini yitirdi.

  Lakers efsanesi, ESPN’in First Take programında, ön ofis lideri olarak misyonunu bırakmaya karar vermesinin nedeni olarak, genel menajer Rob Pelinka ve “ihanetini” gösterdi.

  Johnson, ‘görevi başında bulunmayan bir ön ofis yöneticisi’ olduğuna dair söylentilerini alevlendiren kişi olarak, Pelinka’yı işaret etti:

  “Sonra da ‘Magic gereğince çalışmıyorsun, Magic ofiste değil’ üzere şeyler duymaya başladım ve Lakers ofisinden beşerler bana Rob’ın söylediklerini söylemeye başladı. Ve o şekil şeylerin, ofiste gereğince bulunmamam üzere şeylerin söylenmesinden hoşlanmadım.”

  Magic, ön ofis dışındaki etrafından de misal şeyleri duymaya başladığında, söylentilerin devam ettiğini anladı:

  “Basketbol operasyonları departmanı dışındaki arkadaşlarımdan, misal şeyleri duyduklarına dair telefonlar almaya da başlamıştım.”

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.