Devamı

  Klay’in uygun performansının sırrı: Pasifik Okyanusu

  Klay Thompson, Golden State Warriors’ın geçtiğimiz gece LA Clippers’a karşı aldığı 4. maç galibiyetinde attığı 32 sayının, evvelki gün Pasifik Okyanusunda yüzmesi ve “kafasını dağıtması” sonucu olduğunu söyledi.

  Maça 7/7 isabetle başlayan Klay, müsabaka sonrası şu tabirleri kullandı:

  “Bence hiç makus maç çıkarmamıştım ancak hiç büyük maçım yoktu. Cumartesi günü Jonas’la (Jerebko) kıyıya gittik ve biraz voleybol oynadık, ‘biraz denize gireceğim, başımı sıfırlamam lazım ve işe yarayacak biliyorum.’ dedim, ve yaradı da. Bay Area’dayken suya girer miyim bilmiyorum zira orada su çok soğuk, lakin kalan müddette uygun şut atamazsam katiyen düşüneceğim. Doğal bunun olmamasını da umuyorum.”

  Klay, tıpkı vakitte Clippers’a karşı olan serilerini, Houston Rockets’a dinlenme mühleti vermemeleri gerektiğini düşündüğü için çabuk bitirmelerinin lazım olduğunu da ekledi:

  “Onlara daha fazla dinlenme günleri vermek istemiyoruz. Biz de tıpkı durumdayız. Seriyi gerektiğinden uzun tutmamamız lazım. Zira playofflarda her maç çok kritik ve taraftarlarımıza, Oracle’da yaptığımız son maçın telafisi olarak bir gösteri yapmamız gerekiyor, keza onlara bunu borçluyuz.”

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...

  Son dakika: Filenin Sultanları’ndan gümüş madalya

  Cezayir’in ev sahipliğinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında İtalya ile karşı karşıya geldi.