Devamı

  Kostas Sloukas, İspanya’da tam sayfa!

  Barcelona Lassa’nın bu yaz büyük bir transfer atağına kalkacağı ve almayı istediği yıldızlardan birinin Fenerbahçe’den Kostas Sloukas olduğu yazıldı.

  Fenerbahçe ile bu yaz ayrılma opsiyonu olan Sloukas’ın, ayrılmaya karar vermesi durumunda Barcelona’nın devreye gireceği yazıldı. Barça’nın kontratı biten Thomas Heurtel ile yola devam etmek istemediği ve Kostas Sloukas’ın listelerindeki 1 numaralı oyun kurucu olduğunun altı çizildi.

  Mundo Deportivo’da tam sayfa verilen haberde; Sloukas ile yalnızca Barcelona’nın değil birtakım NBA kadrolarının, Real Madrid’in ve Olympiakos’un da ilgilendiği yazıldı.

  BARCELONA’NIN ‘ZENGİN’ TRANSFER LİSTESİ

  Barcelona’nın Sloukas dışında NBA’den ayrılmayı düşünen eski oyuncusu Alex Abrines ve prensip muahedesine vardığı Cory Higgins’i de alarak 3 büyük transferle 2019/20 EuroLeague döneminde şampiyonluk hedefleyeceği bilgisi verildi.

  Barcelona’nın durumlarını dikkatle takip ettiği öbür oyuncuların CSKA’dan Sergio Rodriguez ve Nando De Colo olduğu tabir edildi.

  Barcelona’nın bu isimleri transfer ettikten sonra Pau Ribas, Kyle Kuric, Adam Hanga ve Victor Claver’i hür bırakabileceğinin altı çizildi.

  İlgili Haberler

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Sosyal Medya

  EN SON HABERLER

  MUHAMMET KARAVUŞ EUROPE WORD SPOR’DA

  EUROPE WORLD SPOR AİLESİNE YENİ SPORCULAR KATMAYA DEVAM EDİYOR MUHAMMET KARAVUŞ SPORUN NABZINI TUTAN SAYFA EUROPE WORLD SPORDA...

  NİL DUR DURAK BİLMİYOR ! ÖNCE AVRUPA SONRA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ŞİMDİ İSE GÖZÜ KONYA’DA

  Ard arda Avrupa 1.liği ve Dünya 2’liği elde ettin harika bir skor vardı neler söylemek istersin?  Bu benim ikinci uluslararası yarışmamdı. Şubat ayında Dubaide yapılan...

  ŞAMPİYON EUROPE WORLD SPOR’DA !

  5.İslami Dayanışma Oyunların’da üstün başarı elde eden genç yetenek Milli Sporcu Özlem BECEREK Şampiyonluğun hemen ardından Mehmet efe DİNÇ’in sorularını yanıtladı. 5.İslami Dayanışma Oyunlarında...

  Muhammet Karavuş Kimdir

  Muhammet Karavuş Muhammet Karavuş Kimdir

  Gözler Konya’da

  5. İslami Dayanışma Oyunları! Büyük Açılış Töreni Yarın. İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları'nın beşincisi yarın...