Kyle Lowry, Toronto Raptors lideri Masai Ujiri ile yaptığı dönem ortası sohbetinden bahsetti.

Dönemin başlangıcında, Lowry gruptaki en yakın arkadaşı DeMar DeRozan’ın takaslandığı vakit Raptors grubu sahiplerine karşıs hayal kırıklığına uğradığını belirtmişti. Takasın sona erdiği tarihe yanlışsız çıkan takas söylentilerinden ötürü Leonard zorlanan Lowry, şu tabirleri kullandı:

“Sadece DeMar takası hakkında yahut muhakkak şeyler hakkında değil, genel olarak ne yapacağımız hakkında bir konuşmaydı. Masai bana ‘Biz kazanmak istiyoruz, sana inanıyoruz, bana karşı rastgele bir şeyin varsa, bu olumsuz hislerle ilgili konuşalım.’ dedi. Lakin yoktu. Yalnızca kolay ve profesyonel bir münasebet olarak tuttum ve ikimizin de profesyonel bir bağı vardı. Ekibimizin gidebileceği istikamete gitmeyeceğini de hissetti ve bunun hakkında bir konuşma yaptık.”

“KENDİN OL, İSTEDİĞİMİZ KİŞİ OL, KYLE LOWRY OL!”

Ujiri, Lowry’nin olabileceğinin en uygununu olmasını istediğini, zira ona inandığını söylemişti. Ve Kyle ise, diyaloglarını takiben düzgün yanıt verdi.

Ujiri’nin açıklamaları ise şöyleydi:

“Ben her vakit ne yapıyorsak ona sonuna kadar varım diye hissediyorum. Samimi söylüyorum. Aramızdaki konuşma ‘Dinle, senin bu türlü olmasını istiyoruz. Bizim için bu olabilir misin, olamaz mısın? Olduğun kişi ol. Olmanı istediğimiz oyuncu ol. Kyle Lowry mi olman gerekiyor. Mutlaka ol.’ biçimindeydi.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz