Real Madride Başantrenörü Pablo Laso, Panathinaikos Opap ile Atina’da oynayacakları iki maç öncesi konuştu.

Llull’un Atina kafilesinde olması sonrası ‘Oynayacak mı?’ sorularını yanıtlayan Pablo Laso, “Llull, kadroyla birlikte seyahat etti ve yanlarında oldu. Fakat, şu an kendi özel çalışmalarını yapıyor. Geleceği olumlu bakıyoruz fakat Panathinaikos’a karşı oynaması mümkün değil.” tabirlerini kullandı.

Nick Calathes’in pazar günü Panathinaikos idmanına çıkmadığı tarafındaki haberler üzerine, “Panathinaikos’un bu tip masallarına inanmıyorum. Gist için de birebir haberler çıktı lakin oynadı. Kimin oynayıp oynamadığını umursamıyorum. Bütün niyetim kendi grubumda.” diyerek konuşmasını sürdürdü. 

OAKA’daki atmosferi ve Panathinaikos’u da pahalandıran Laso, “Panathinaikos, çok agresif bir kadro. Güçlü, atletik oyuncualrdan oluşuyorlar. Üçüncü maçta senaryo değişecektir. Biz elimizden geldiğince âlâ olduğumuz şeyleri yapmak istiyoruz. Birinci iki maçta yaptığımız kimi yanlışlar var. Onları da düzeltmek istiyoruz. OAKA’da elbette güçlü bir atmosfer olacaktır. Lakin, kadromuz orayı tanıyor. Ancak, sonuç olarak maçı parkedeki 10 oyuncu oynuyor.” diyerek kelamlarını noktaladı.

Bilyoner.com’da Panathinaikos ile Real Madrid ortasındaki maça yüksek ilgi var. Bu maçı kuponlarında yazanların %48’i Panathinaikos’u, %38’i ise Real Madrid’i tercih etti. Bilyoner’de bu maça oynamak için çabucak tıklayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz