The Athletic’ten Joe Vardon, Los Angeles Lakers’ın LeBron James’i takas etme mümkünlüğünün düşük olduğunu söyledi.

Yakın vakitte takas söylentileri çıkan James, geçtiğimiz yıl Lakers ile dört yıllığı 154 milyon dolarlık bir kontrat imzalamıştı.

“Tampering” isimli podcastte Vardon, şu sözleri kullandı:

“Yaptığım bir öteki görüşme, LeBron’un takas olabileceği fikri üzerineydi. Yaklaşık 10 genel menajer ile konuştum ve yaklaşık sekiz tanesi LeBron’un takas olmasını beklemediklerini söyledi. En azından bu yıl değil. Kalan iki kişi bu bahiste daha meraklıydı, lakin Lakers’ın bu yıl bunu yapmasının bir mana söz etmeyeceğini gördüler. LeBron sende. Bahtını denemelisin. Bu yıl özgür oyuncu periyodunda ne olacağını görmelisin.”

Vardon, James’in ailesinin artık Los Angeles’a yerleştiğini ve oğlunun liseye başlamasıyla, ayrılma üzere bir planı olmadığına inandığını da belirtti:

“Los Angeles’ta yaşamaktan çok keyifli. Ailesi bu mevzuda çok keyifli. Bronny liseye başlayacak. Olmak istedikleri yer burası. LeBron öbür bir yerde oynamak istemiyor. Mesleğinin geri kalanı için diğer bir yere gitse, şoke olurdum. LeBron James Jr, Los Angeles’ta lisede okuduğu sürece, diğer bir yerde oynamaya ilgisi olmayacaktır. Buradaki işi çözmek istiyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz