Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, ‘Fenerbahçe WinWin’ programına katıldı ve Final Four ile ilgili açıklamalar yaptı.

Başarılı Sırp koç, “Antrenmandan geliyoruz. En hoş formda hazırlanıyoruz. Bizim için yaptığınız her şeye teşekkür ediyoruz. Durumun farkındayız. Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Yaptığımız için sizlersiz hiçbir manası yok. Dayanağınız için hakikaten çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

“BİZİM KARAKTERİMİZ BUDUR!”

Zeljko Obradovic, Final Four ile ilgili olarak, “Gurur duyuyorum. Düzgün bir oyuncu kümesiyle çalışıyorum. Daima biraradalar ve kendilerini geliştirmeye çalışıyorlar. Önümüzdeki Final Four’da ve playofflarda en güzelini yapmaya çalışacağız. Alkışı onlar hak ediyor. Maçın başından sonuna kadar savaşacağız. Bizim karakterimiz budur. Hepsi karakterli oyuncular. Her şey bizim elimizde. Doğal ki sizlerin takviyesiyle başaracağız.” tabirlerini kullandı.

ALİ KOÇ: “HOCAMIZ KIZIYOR FALAN ANCAK…”

Ali Koç, “Bir kere daha Avrupa’nın en âlâ ekibi olacaklar. Sakatlıklarımız var. Son periyotta bizi talihsizlikler yaşadık. Hocamız, şapkadan tavşan çıkarmayı bilir. Hocamızın enteresan bir liderlik anlayışı vardır. Grubundan hiç ayrılmaz. Uçakta da önde değil grupla birlikte oturuyor. Hocamız kızıyor falan lakin oyuncular hocaları için her şeyi yapar. Çok şanslıyız. Obradovic, hocamız olduğu için çok şanslıyız. Bütçe konuşmayacağım. Konuşunca hocamız odadan çıkıyor.” sözlerini kullandı.

SLOUKAS: “SAVAŞMAYA GİDİYORUZ”

Kostas Sloukas, “Türkiye’de beşerler çok güzel ve taraftarımız daima yanımızda. Kadro olarak Avrupa’da çok hoş adımlar attık. Hepimiz Final Four’a birinci kere gidiyoruz üzere. Yalnızca şunun kelamını verebilirim ki, Cuma günü oraya savaşmaya gidiyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi.

OBRADOVIC: “MİLYONLARDAN BAHSEDİYORUZ”

Zeljko Obradovic, Fenerbahçe taraftarının çalıştırdığı başka ekiplerin taraftarlarından farkının ne olduğu sorusu üzerine, “Milyonlardan bahsediyoruz. En büyük fark bu. Nereye gidersek gidelim daima yanımızdalar. Taraftarımızın olmadığı bir yer, bir deplasman hatırlamıyorum.” cevabını verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz