Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, THY EuroLeague’de dönemi ikinci sırada tamamlamalarının akabinde toplumsal medya hesbaından teşekkür bildirisi yayımladı ve artık amaçlarının ligde şampiyonluk olduğunu açıkladı.

Ergin Ataman, daha evvel vazife yaptığı Galatasaray topluluğuna ve teknik yönetici Fatih Terim’e de teşekkür ederken, 22. şampiyonluk nedeniyle de sarı-kırmızılı camiayı kutladı.

İşte Ergin Ataman’ın açıklamaları…

“Bu sene, tüm dünya basketbol otoritelerinin de takdirini kazanan dayanılmaz bir dönem ve Final Four geçirdik. Kupa ile taçlandıramasak da Türk Milletine bu heyecanı son ana kadar yaşattık. Sporun birleştirici ideolojisiyle bu yolda bize inanan ve bizimle birlikte nefes alan tüm sporseverlere teşekkür ederim.

Bu bağlamda sevgi ve takviyesini her vakit ardımda hissettiğim başta Fatih Terim hocam ve Galatasaray topluluğuna teşekkür eder, 22. şampiyonluğu tebrik eder, Şampiyonlar Ligi’nde muvaffakiyetler dilerim.

Mesleğim boyunca taraf olduğum tüm grup ve camiyalara, hayat ideolojimin temel kesimi olan gayret azmi ve kazanma hırsını aşılamaya çalıştım. Bu durum rakip tribünlere tam aykırısı olarak yansımış olsa da kendi taraftarımda yarattığı coşku tanım edilemez.

Bu sene bu heyecanı bizimle yaşayarak Sinan Erdem’i tıklım tıklım dolduran Anadolu Efes taraftarına sonsuz teşekkür ederim. Artık amacımız lig şampiyonluğu.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz